Novinky

Dodání a dopravci

1. PPL a Česká Pošta - Česká republika

1.1Při objednávce nad 2 500 Kč (včetně DPH) doprava zdarma!

105 Kč
125 Kč

1.2Cena dopravy:

  • PPL
  • Česká pošta

Příplatek za platbu dobírkou je v obou případech 35 Kč!

1.3Zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informováni e-mailem. Zboží zasíláme do 3 pracovních dnů (obvykle hned druhý den).

1.4Doporučujeme vyplnit adresu doručení, na které budete k zastižení během pracovního dne v rozmezí: 8.00 - 18.00. V případě, že tímto místem bude Vaše zaměstnání, je nutné uvést kromě Vašeho jména také název a adresu firmy. Za zásilku dodanou přepravní společností PPL je možno zaplatit kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

1.5Pokud zásilka při dodání jeví známky poškození, odmítněte ji převzít! Protokol o převzetí zboží nikdy nepodepisujte aniž zboží u poškozené zásilky zkontrolujete!
Pokud k této nepříjemné situaci dojde, informujte nás neprodleně (nejpozději však následující pracovní den) o vzniklém stavu prostřednictvím emailu nebo na tel. čísle +420 602 332 991.

1.6Více informací o postupu při reklamaci najdete v sekci "Postup při reklamaci".

2. PPL - Slovensko

2.1Cena dopravy: 320 Kč

Příplatek za platbu dobírkou je 40 Kč.

2.2Zásilka je doručena obvykle do 48 hodin. O odeslání zboží budete informováni e-mailem. Zboží zasíláme do 3 pracovních dnů.

2.3Doporučujeme vyplnit adresu doručení, na které budete k zastižení během pracovního dne v rozmezí: 8.00 - 18.00. V případě, že tímto místem bude Vaše zaměstnání, je nutné uvést kromě Vašeho jména také název a adresu firmy.

2.4Dobírka je v případě doručení na Slovensko přepočítávána na Eura přímo společností PPL podle aktuálního denního kurzu. Daňový doklad vystavujeme v Kč.

2.5Pokud zásilka při dodání jeví známky poškození, odmítněte ji převzít! Protokol o převzetí zboží nikdy nepodepisujte aniž zboží u poškozené zásilky zkontrolujete!
Pokud k této nepříjemné situaci dojde, informujte nás neprodleně (nejpozději však následující pracovní den) o vzniklém stavu prostřednictvím emailu nebo na tel. čísle +420 602 332 991.

2.6Více informací o postupu při reklamaci najdete v sekci "Postup při reklamaci".

3. Osobní odběr - Praha – Kunratice

3.1Svou objednávku si můžete vyzvednout osobně v našem obchodě.

Adresa
Areál Tvrz Kunratice
Golčova 1/2
Praha - Kunratice
148 00

Otevírací doba
Pondělí - Pátek
10:00 - 18:00

3.2V obchodě můžete zaplatit hotově nebo platební kartou (Master Card, Visa, Maestro, Visa electron, V Pay).

3.3Snadno u nás zaparkujete! Přímo v areálu Tvrze Kunratice je pro Vás k dispozici dostatek bezplatných parkovacích míst. Další možnosti bezplatného parkování jsou na hlavní ulici před tvrzí (K Libuši) či ve vedlejší ulici (Za parkem).

3.4Přijet k nám můžete i hromadnou dopravou! Zastávka Kunratická škola se nachází přímo před Tvrzí Kunratice.

Linka č. 193 – z Modřan nebo Opatova (příp. Hájů)
Linka č. 165 – z Vršovic (přes Pankrác, Budějovickou ..)

Těšíme se na Vaší návštěvu!

V Praze dne 11.11.2015