Reklamační řád

Velmi nám záleží na tom, abyste byli s našimi službami a produkty spokojení! Pokud s vaší zásilkou není cokoliv v pořádku, uděláme maximum pro to, abychom situaci napravili! Zároveň vás laskavě žádáme o vaši součinnost při řešení vzniklých potíží. Jak v jednotlivých situacích postupovat, abychom mohli zajistit maximální rychlost vyřízení vaší reklamace, najdete níže.

Poškozená krabice

Při přebírání zásilky se, prosím, ujistěte, že krabice není zvenčí poškozená. Pokud najdete výrazné poškození, balík od dopravce nepřebírejte a trvejte na sepsání Zápisu o škodě. Pokud najdete lehké poškození a nejste si jistí, zásilku otevřete a překotrolujte obsah ještě v přítomnosti dopravce. V obou případech nás, prosím, do druhého pracovního dne informujte e-mailem, abychom mohli situaci rychle vyřešit.

Něco se cestou rozbilo?

Pokud je krabice v pořádku a přesto jste v ní našli poškozené zboží, prosím, nevyhazujte krabici, poškozené zboží ani nic z obalového materiálu, který byl uvnitř.

V případě, že vám zásilku dovezlo PPL, Informujte nás, prosím, o poškozeném zboží nejpozději do 2 pracovních dnů e-mailem. S dopravcem reklamaci vyřídíme sami a spolu s vámi najdeme nejvhodnější způsob, jak situaci napravit.

Velmi vás zároveň prosíme o pořízení následující fotografické dokumentace, která nám i dopravci pomůže zlepšovat naše služby:

  • Poškozené zboží
  • Výplňový a obalový materiál uvnitř krabice.
  • Samotná krabice zvenčí (tak, aby byl vidět adresní štítek a nálepka "křehké", pokud na krabici byla).

Fotografie nám můžete zaslat na e-mail nebo přímo na náš telefon.

Pokud jste zásilku přebírali v Zásilkovně, pořiďte, prosím, fotografie poškození (stejně jako v případě PPL, viz výše) a informujte nás nejpozději do 2 pracovních dnů. Situaci společně vyřešíme k Vaší spokojenosti! Obalový materiál i poškozené zboží, prosím, uschovejte do konce vyřízení reklamace.

Jakékoliv poškození zboží vinou dopravce nás velmi mrzí a děláme vše pro to, abychom takovým situacím předcházeli. Keramické a skleněné produkty balíme do velkých bublinkových fólií, přelepíme páskou a vložíme do výplňovým materiálem vystlané krabice (případně ještě krabici do krabice). Materiál výplní se liší dle aktuální dostupnosti – velkou část obalového materiálu recyklujeme ze zásilek od našich dodavatelů, abychom tak snížili množství odpadů a podpořili ekologii. Všechny zásilky jsou také opatřeny označením "Křehké".

Chybí něco ve vaší zásilce?

Pokud jste v balíčku nenašli něco z vaší objednávky, moc se omlouváme! Dejte nám, prosím, co nejrychleji vědět e-mailem a vzniklou situaci co nejrychleji napravíme zasláním chybějícího zboží. Doprava bude, samozřejmě, na naše náklady.

Zboží neodpovídá vaší objednávce nebo očekávané kvalitě?

Pokud jste v balíčku našli něco jiného, než jste si objednali, moc se omlouváme! Dejte nám, prosím, co nejrychleji vědět a společně situaci vyřešíme k vaší spokojenosti. Berte, prosím, na vědomí, že barvy a vzory na nádobí či textilu se mohou z povahy výroby lehce lišit od obrázku v internetovém obchodě.

Pokud produkt jakostně neodpovídá vaší představě nebo je poškozen (jinak než rozbitím při přepravě), dejte nám, prosím, co nejrychleji vědět e-mailem a budeme se snažit společně najít nejvhodnější řešení.

Rozmysleli jste si nákup?

Pokud si svůj nákup rozmyslíte, nic se neděje! Dejte nám co nejrychleji vědět e-mailem a objednávku zrušíme. Pokud si nákup rozmyslíte až po převzetí zboží od dopravce, můžete nám ho vrátit a od smlouvy odstoupit do 14 dnů od doručení zboží k vám. V takovém případě je nezbytné vyplnit Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, zboží pečlivě zabalit a zaslat jej společně s podepsaným formulářem zpět k nám - nejprve nám ale dejte vědět e-mailem, prosím. 

Nabízíme Vám možnost vyzvednutí zásilky kurýrem PPL nebo zaslání zpět přes Zásilkovnu. V případě Vašeho zájmu o jednu z těchto služeb nás, prosím, nejprve kontaktujte a my Vám poradíme, co je třeba. Vrácení Zásilkovnou, pokud je to možné, je pro Vás zdarma. 

Objevila se na zboží vada v průběhu jeho užívání?

Na veškeré zboží v našem internetovém obchodě se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců. (U kosmetických a spotřebních produktů najdete informace o trvanlivosti na konkrétním výrobku.) Pokud se v této době na výrobku projeví vada (která není způsobená běžným opotřebením nebo nesprávnou manipulací), můžete reklamaci uplatnit několika způsoby. Ve všech případech si, prosím, připravte doklad o nákupu (účtenku nebo fakturu, případně výpis z účtu apod.):

  • Osobně, pouze po předchozí dohodě na adrese Pražská 1555/16A, 102 00 Praha – Hostivař. Vadné zboží, prosím, vezměte s sebou.
  • E-mailem na adrese obchod@homeforemma.cz. Zašlete nám, prosím, zároveň fotografie vadného zboží.

Kontakty pro všechny uvedené situace
E-mail: obchod@homeforemma.cz
Adresa: Tereza Jechortová, Pražská 1555/16A, 102 00 Praha – Hostivař (Pouze zasílací adresa, nejedná se o prodejnu. Před zasláním nás nejprve kontaktujte e-mailem, prosím.)

V Praze dne 18.03.2021

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.