Způsoby platby

Plaťte tak, jak se to pro vás nejpohodlnější - vyberte si z našich platebních metod tu, která vám vyhovuje nejlépe.

Platba kartou online

Zaplatíte pohodlně a bezpečně - svou platební kartou online. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu. O akceptaci platby budete ihned informováni a my můžeme začít vaši objednávku okamžitě zpracovávat.

Online platby pro nás zajišťuje společnost ComGate Payments a.s.* licencovaná Českou národní bankou. Platební brána odpovídá celosvětovým standardům 3D Secure a zaručuje maximální bezpečnost plateb. Veškeré informace jsou šifrovány.

Online bankovní převod

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána společnosti ComGate Payments a.s.* vás přesměruje do vašeho internet-bankingu, kam se přihlásíte jako obvykle a pak už jen potvrdíte předvyplněný platební příkaz. O vaší platbě jsme okamžitě informování a můžeme začít vaši objednávku zpracovávat.

Standardní bankovní převod

Platbu můžete uskutečnit i standardním bankovním převodem na náš účet č. 2101234796/2010 vedený u společnosti Fio banka a.s. Po potvrzení objednávky se zobrazí údaje potřebné pro převod peněz. Tyto informace Vám budou zároveň zaslány v potvrzení objednávky na váš e-mail. Po provedení platby nám jsou peníze obvykle připisovány na účet během jednoho až tří pracovních dnů.

Zboží odesíláme ihned po obdržení platby. Tato možnost prodlužuje termín dodání!

Dobírka

Objednávku uhradíte hotově při převzetí zásilky. Za platbu dobírkou účtujeme poplatek (viz Dodání a dopravci).

Za zásilku doručovanou přepravními společnostmi PPL a DPD je možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Řidiči jsou zpravidla vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se tedy rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

V případě, že byste chtěli dobírku uhradit kartou na výdejním místě Zásilkovny, ujistěte se na stránkách dopravce, prosím, zda Vámi vybrané výdejní místo tento způsob platby umožňuje.

Víte, že nevyzvednutí zásilky na dobírku je porušením kupní smlouvy?! Náklady spojené s dopravou musíme uhradit tak jako tak a pro malý e-shop jsou nevyzvednuté zásilky velký problém. Pomozte nám šetřit náklady i přírodu a svůj nákup si, prosím, dobře rozmyslete. V případě nevyzvednutí zásilky zaslané na dobírku nebude tato forma platby při dalším nákupu umožněna. Děkujeme za pochopení!

*ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, platby-podpora@comgate.cz, +420 228 224 267, www.comgate.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.