Způsoby platby

Plaťte tak, jak se to pro vás nejpohodlnější - vyberte si z našich platebních metod tu, která vám vyhovuje nejlépe.

Platba kartou online

Zaplatíte pohodlně a bezpečně - svou platební kartou online. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu. O akceptaci platby budete ihned informováni a my můžeme začít vaši objednávku okamžitě zpracovávat.

Online platby pro nás zajišťuje společnost ComGate Payments a.s.* licencovaná Českou národní bankou. Platební brána odpovídá celosvětovým standardům 3D Secure a zaručuje maximální bezpečnost plateb. Veškeré informace jsou šifrovány.

Online bankovní převod

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána společnosti ComGate Payments a.s.* vás přesměruje do vašeho internet-bankingu, kam se přihlásíte jako obvykle a pak už jen potvrdíte předvyplněný platební příkaz. O vaší platbě jsme okamžitě informování a můžeme začít vaši objednávku zpracovávat.

Standardní bankovní převod

Platbu můžete uskutečnit i standardním bankovním převodem na náš účet č. 2101234796/2010 vedený u společnosti Fio banka a.s. Po potvrzení objednávky se zobrazí údaje potřebné pro převod peněz. Tyto informace Vám budou zároveň zaslány v potvrzení objednávky na váš e-mail. Po provedení platby nám jsou peníze obvykle připisovány na účet během jednoho až tří pracovních dnů.

Zboží odesíláme ihned po obdržení platby. Tato možnost prodlužuje termín dodání!

Dobírka

Vzhledem k vysokému počtu nevyzvednutých zásilek jsme byli nuceni formu platby "na dobírku" zrušit. Omlouváme se všem slušným zákazníkům a děkujeme za pochopení. 

*ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, platby-podpora@comgate.cz, +420 228 224 267, www.comgate.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.