Novinky

Jak mohu platit

V e-shopu Home for Emma je možné si vybrat z více možností, jak za vybrané zboží zaplatit.

1. Platba kartou online

1.1Nejpohodlnější platební metoda. Cenu zboží uhradíte v posledním kroku objednávky skrze zabezpečenou platební bránu. O akceptaci platby budete ihned informováni. Využíváme platební bránu GP webpay, která odpovídá celosvětovým standardům a splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard SecureCode, Verified by VISA a SafeKey, definované karetními asociacemi MasterCard, VISA a American Express. Tyto standardy jsou označovány jako 3D Secure a zaručují maximální bezpečnost plateb.

2. Dobírka

2.1 Objednávku uhradíte hotově při převzetí zásilky. Za platbu dobírkou účtujeme poplatek (viz Dodání a dopravci).
Spolupracujeme s přepravními službami PPL, DPD a Zásilkovna. Za zásilku doručovanou přepravními společnostmi PPL a DPD je možno zaplatit dobírku kromě hotovosti i platební kartou přímo u řidiče. Řidiči jsou zpravidla vybaveni mobilním platebním terminálem. O způsobu zaplacení se tedy rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

V případě, že byste chtěli dobírku uhradit kartou na výdejním místě Zásilkovny, ujistěte se na stránkách dopravce, prosím, zda Vámi vybrané výdejní místo tento způsob platby umožňuje.

3. Bankovní převod

3.1Platbu můžete uskutečnit bankovním převodem na náš účet č. 107 - 7198580267 / 0100, vedený u společnosti Komerční banka. Po potvrzení objednávky se zobrazí údaje potřebné pro převod peněz. Tyto informace Vám budou zároveň zaslány v potvrzení objednávky na váš e-mail. Po provedení platby nám jsou peníze obvykle připisovány na účet během jednoho až tří pracovních dnů.

3.2Zboží odesíláme, či si jej můžete vyzvednout na kamenné prodejně ihned po obdržení platby. Při převzetí zásilky od přepravní společnosti pak již nic neplatíte. Tato možnost prodlužuje termín dodání!

4. Platba hotově / kartou na prodejně

4.1Při zvolení možnosti Vyzvednutí objednávky na prodejně můžete za Vaši objednávku zaplatit hotově u nás v obchodě. Přijímáme také platební karty (Master Card, Visa, Maestro, Visa electron, V Pay)!

Areál Tvrz Kunratice Golčova 1/2 Praha - Kunratice 148 00

V Praze dne 04.05.2019