Novinky

O nás

Milí přátelé,

vítejte co nejsrdečněji v internetovém obchodě Home for Emma! Jeho příběh začal v roce 2014, kdy jsem v malebných pražských Kunraticích otevřela kamenný obchůdek s nádobím a bytovými doplňky, který se brzy stal místem pro nákupy, inspiraci i setkávání. Mým cílem bylo od počátku přinášet do vašich domovů radost a útulnost skrze věci, které jsou krásné a zároveň i praktické. Po roce fungování přibyla k obchůdku i jeho internetová verze a po 7 krásných letech v Kunraticích jsem se rozhodla, že Emma bude výhradně online.

V Emmičce (tak obchůdku od začátku sama říkám) najdete hlavně kousky, které Vám zpříjemní a usnadní práci v kuchyni a dovedou vaše servírování k dokonalosti. Pro svoji čistotu a jednoduchý design tvoří hlavní část naší nabídky kousky dánské značky Ib Laursen a portugalské značky Costa Nova. Stálicí je u nás kvalitní smaltované nádobí Riess z Rakouska, které má staletou historii a nikdy mě nezklamalo. Pro snažší vaření a pečení pro vás vybírám také anglické kuchyňské náčiní a doplňky, a protože neustále pátrám a hledám zajímavé dodavatele a snažím se podporovat i české značky, najdete u nás spoustu dalších výběrových kousků, kterým 100% věřím. Od počátku vybírám každý kousek osobně a pečlivě a nezařadila bych do nabídky nic, co bych si sama neobjednala.

Děkuji vám tedy srdečně za návštěvu Emmy a bude mi velkým potěšením pro vás připravit a poslat všechny produkty, které si na e-shopu vyberete. Každý balíček balíme s radostí a vírou, že radost udělá hlavně vám! Neváhejte mě proto kontaktovat s jakýmkoliv dotazem či požadavkem, vždy se pokusím vyjít vám maximálně vstříc.

S poděkováním a přátelským pozdravem

MgA. Tereza Roušalová
majitelka

 

 

 

 

Provozovatel

MgA. Tereza Roušalová
Pražská 1555/16a, 102 00 Praha
IČ: 02764598, DIČ: CZ8853301380
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 12.3.2014
Evidující úřad: Úřad městské části Praha 15